👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی آشنایی با جاذبه های جزیره كیش

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

جزیره کیش از نظر جغرافیایی در 18 کیلومتری کرانه جنوبی ایران واقع شده است و بیش از 17 هزار نفر جمعیت دارد. انتخاب کیش به عنوان منطقه آزاد و برخورداری سرمایه گذاران از معافیت گمرکی و دیگر قوانین حاکم بر مناطق آزاد این جزیره را به منطقه ای جذاب برای فعالیتهای اقتصادی تبدل کرده است.. جهانگردی و بازرگانی مهمترین فعالیت اقتصادی کیش را تشکیل می دهد. با وجود بازارهای کوچک و بزرگ، مراکز مناسب اقامتی و انواع امکانات تفریحی، باعث شده است که سالانه پذیرای حدود یک میلیون نفر مسافر باشد.

مساحت جزیره حدود 90 کیلومتر مربع و فاصله هوایی آن تا بندرعباس 240 کیلومتر، تا تهران 1050 و تا دبی 200 کیلومتر می باشد. از نظر آب و هوایی می توان آب و هوای آن را گرم و مرطوب به شمار آورد. بطور متوسط دمای سالانه آن 27 درجه سانتیگراد و متوسط میزان بارندگی در سال 190میلیمتر است که البته میزان بارندگی در آن مانند سایر نقاط خلیج فارس کم و متغیر می باشد.

👇محصولات تصادفی👇

فایل exe آموزش کامل رمزگذاری Rijndael 128 bits جمع بندی کامل عربی کتاب آموزش قطعات کامپیوتر پاورپوینت بررسی 3 نمونه مشابه هتل ایرانی و خارجی گزارش کاراموزی شركت راه ساختمانی،تحكیم سازه ابهر