👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی آشنایی با امام آخر زمان و شباهت های او با پیامبران

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

ای كسانیكه ایمان آورده اید! بر شما باد نفسهای خودتان، گمراهی گمراهان شما را آسیب نمی رساند، اگر شما هدایت یافته باشید در گذشته مردم پیامبران را تكذیب كرده اند و خداوند فرشتگان را انكار نموده اند و روز رستاخیز را به استهزاء گرفته اند، آن روزی كه خداوند منان با بكارگیری الفاظ و حروف تاكید همچون حروف جواب، اِن، لام و نون به حقیقت و حتمیت آن سوگند یاد كرده و می فرماید : « وُ نستیبئونكُ : احق هو؟ قل : ای و ربی اِنه لحق، و ما انتم بمعجزین.»

« از تو می پرسند : آیا به راستی آن حق است؟ بگو :‌ آری، به پروردگار سوگند، كه آن حق است و شما هرگز راه فراری ندارید»

در عین حال، منكرین معاد و قیامت، بسیار و معتقدین به آن اندكند.

بنابراین وقتی بیشتر مردم گفتار خداوند را تكذیب می نمایند، پذیرفتن سخنان من نیز، دلیل بی اعتباری آنان و بی احترامی و اسائه ادب به من نیست. زیرا انسان به طبیعت حال در مسائل مربوط به ماوراء طبیعت زود قضاوت می كند. بسیار مشاهده می شود افرادی كه از درك مسائل بسیار ساده ناتوان هستند، در مسائل بسیار پیچیده جهان متافیزیك اظهار نظر می كنند و به انكار و تكذیب بر می خیزند. حتی به خود اجازه می دهند كه در شگفتیهای جهان آفرینش فلسفه بافی نمایند.

👇محصولات تصادفی👇

نقشه کاربری اراضی شهرستان دنا تاریخچه شنا طراحی مکانیزم میله و بادامک در سالیدورک شیمی سینتیک- اصول مهندسی پلیمریزاسیون دانلود پاورپوینت کامل بیمه حوادث اشخاص با 60 اسلاید زیبا و باکیفیت