👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله در مورد دانشگاه مجازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانشگاه مجازی یك شبیه سازی از یك دانشگاه واقعی است.البته در این شبیه سازی بسیاری از متد ها و روش ها تغییر كرده و اصولا همه چیز بر اساس آخرین تكنولوژی های آموزشی می چرخد.

شما می توانید به راحتی در یك دانشگاه مجازی ثبت نام كنید و به تحصیل مشغول شوید.

یك دانشگاه مجازی مجموعه ای از اساتید برجسته و دانشجویان متعدد از سراسر جهان است كه با شعار علم و فرهنگ به این جامعه پیوسته اند.

این جامعه مجازی قوانین مخصوص به خود را دارد و دارای یك سری ضوابطی است كه همه ملزم به رعایت آن می باشند.

در كنار همه اینها یك دانشگاه مجازی شما را قادر می سازد بدون صرف وقت و هزینه بالا در كلاس ها شركت كنید و تكالیف خود را در وقت های آزاد انجام دهید و آن را به استاد مربوطه تحویل دهید.

تنها چیزی كه برای تحصیل در یك دانشگاه مجازی احتیاج دارید یك كامپیوتر و یك خط اتصال به اینترنت است.

دانشگاه مجازی دارای سابقه طولانی نبوده و در اصل زاییده تكنولوژی شبكه های اطلاع رسانی و به خصوص اینترنت است.

البته نباید فراموش كرد كه ایده دانشگاه مجازی از همان بسط و توسعه ایده آموزش از راه دور بدست آمده اما با این تفاوت كه تنها آموزش از راه دور نیست،بلكه شامل تمامی جزییات یك دانشگاه واقعی است به همراه بسیاری مزایای دیگر.

از ابتدای تولد این دانشگاه ها تا به امروز پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته اند و هم اكنون مطابق آمار،جمعیت زیادی در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل هستند....

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف ساختمان ویلایی 2 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش نقشه ی زمین شناسی شهرستان سروآباد مقاله افسردگی و علائم آن نقشه های اتوکدی هنرستان12 کلاسه 2 طبقه ای-نمونه چهارم استاندارد ASTM-G99